• Obecnie brak na stanie

Pellini Top 100% Arabica 1 kg - ziarnista


95,30 zł
Brutto


Ilość
Obecnie brak na stanie

Prezentujemy Państwu Pellini Top 100% Arabica mieszankę niezwykle pożądaną na polskim rynku. Pellini Top to kawa ziarnista dedykowana prawdziwym koneserom czarnego naparu. Produkt stanowi flagową mieszankę włoskiej palarni Pellini. Składa się ze 100% ziaren Arabiki, pochodzących z górskich upraw i starannie selekcjonowanych. Proces ich palenia jest ściśle kontrolowany, aby osiągnąć łagodny i subtelny smak przy zachowaniu wyrazistego, przyjemnego aromatu.Zawdzięcza to wysokiej jakości ziaren poddawanych szczegółowej selekcji oraz procesowi wypalania, który podlega wielu kontrolom po to, aby do konsumentów trafiła 100% Arabica o najczystszym smaku i najlepszym aromacie.

Pellini Top jest kawą dedykowaną do przygotowania esencjonalnego espresso. Sprawdzi się zarówno jako napar dodający energii do działania o poranku, jak i w formie kawy popołudniowej, która pobudza i orzeźwia. Produkt może stanowić także bazę dla wielu kaw mlecznych, takich jak cappuccino czy latte machiato. 

Kawa Pellini Top to ziarna o ciemnym stopniu palenia. Zmielona i zaparzona metodą tradycyjną lub z pomocą ekspresu ciśnieniowego ma średnią zawartość kofeiny. Powolny proces palenia starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki gwarantuje jej zrównoważony, pełny smak. Natomiast naturalny sposób chłodzenia powietrzem dba o zachowanie intensywnego, zmysłowego aromatu kawy.

Napar z ziaren Pellini Top warto degustować bez dodatku cukru. Kawa z tej mieszanki ma bowiem swój oryginalny, subtelnie słodki ale też wyrazisty smak, który zasłużył na uznanie. 

8001685092702

Opis

Opakowanie
1kg
Rodzaj kawy
ziarnista
Stopień palenia ziaren
palenie mocne
Arabica / Robusta
100 / 0