Arcaffe Margo 1 kg - ziarnista


68,40 zł
Brutto

Le Piantagioni del Caffe SRL srl via Provinciale Pisana 583/b 57-121 Livorno Italy/Włochy


Ilość

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszankę kawy ziarnistej Margo pochodzącą z Arcaffe, doskonałej włoskiej palarni kawy, która działa już od 1893 roku. Do dnia dzisiejszego firmę wyróżnia wysoka jakość, która jest w stanie zadowolić największych smakoszy kawy.

Mieszanka Margo idealnie nadaje się do ekspresów automatycznych, kolbowych i kawiarek. Konieczne jest jedynie odpowiednie zmielenie ziaren kawy.

Arcaffe Margo będąca połączeniem dwóch nut kawowych jest dość mocna i kremowa, dlatego idealnie sprawdza się jako espresso, jest także idealna do przygotowania kaw na bazie mleka, takich jak caffé late, flatwhite czy cappuccino.

Arcaffe Margo to mieszanka kawowa o dużej mocy i delikatnym smaku z nutami czekoladowymi. Składa się z wysokiej jakości ziaren Arabiki oraz Robusty w proporcjach 50/50. Odmiany kawy Robusta gwarantuje wyraźną i ciemną cremę, natomiast Arabika nadaje wyjątkowego smaku. Ziarna kawowca zostały wypalone w średnim stopniu, dzięki czemu przygotowany napar jest wyjątkowo ciemny i kremowy.

Margo ze względu na zmieszanie dwóch rodzajów kawy, takich jak: Robusta i Arabica, jest niezwykle wyrazistym bukietem z odczuwalną czekoladową nutą i ciemnej cremie oraz jedwabistej miękkości. To kawa o wyjątkowym charakterze, dużej mocy i o wysokiej zawartości kofeiny z dużą dozą delikatności. Dzięki temu idealnie pobudzi o poranku i z pewnością zachwyci niejednego smakosza kawy, dodając mnóstwo energii. Margo to idealna kawa nie tylko do domu, ale także do biura, kawiarni czy restauracji.

8033959090299
5 Przedmioty

Opis

Opakowanie
1kg
Rodzaj kawy
ziarnista
Stopień palenia ziaren
palenie średnie
Arabica / Robusta
50 / 50